رفع غبغب

از بین بردن و رفع غبغب

بزرگی و افتادگی غبغب علت های مختلفی می تواند داشته باشد که با توجه به این نکته درمان ها مختلف می باشد ، در اکثر اشخاص قسمت پایین صورت هر شخص از جمله لب پایین و چانه و نواحی زیر چانه و گردن دارای زاویه ها واستانداردی های خاصی می باشد ، اما در برخی از این اشخاص اندازه ها و زاویه ها استاندارد نیست و این غیر استاندارد بودن موجب ایجاد غبغب می شود . هم چنین اگر چانه از حد طبیعی کوچک تر و عقب تر باشد از حد استاندارد و طبیعی موجب شده که چانه غیر طبیعی و برجسته به نظر برسد ، ایجاد شدن غبغب می تواند علت های مختلفی داشته باشد . در برخی دیگر از اشخاص وجود چربی در ناحیه زیر چانه موجب می شود که چانه حالت طبیعی خود را از دست داده و غبغب را ایجاد شود . در بالا به تعدادی از موارد ی که موجب ایجاد شدن غبغب بود اشاره کردیم که برای درمان غبغب نیز راه های متفاوتی وجود دارد که در این مقاله به راه های درمان آن می پردازیم :

در اشخاصی که فک پایینی عقب باشد و یا چانه آنها از حد معمول کوچکتر باشد می توان حجم چانه را افزایش داده و یا فک پایینی را جلو آورده و زاویه را اصلاح نمود و این زاویه را به حد استاندارد رساند . اگر شخص دارای چربی اضافه در ناحیه چانه و زیر چانه باشد باید این چربی های زائد را تخلیه نموده و اصلاح کرد . توجه به این نکته الزامی می باشد که برای رفع غبغب نمی توان از کرم ها و دستگاه های که تبلیغ می شود استفاده نمود و بهره گیری از این روش ها در درمان غبغب بی تاثیر می باشد و آن را درمان نمی کند .

تنها روشی که برای درمان غبغب موثر است لیپوماتیک است که باید توسط پزشک متخصص صورت گیرد تا نتیجه مطلوب حاصل گردد.برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصص لیپوماتیک در این زمینه مشاوره نمایید.

منبع: سایت دکتر قاسمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =