تزریق چربی در سینه

تزریق چربی در سینه

شل شدن و افتادگی سینه ها از عوارض بارداری و کاهش وزن های شدید است ،البته عوامل دیگری مانند افزایش وزن ها و نیز افزایش سن نیز میتواند در این عارضه دخیل باشد .

در هر صورت مشاهده ی سینه های افتاده و شل برای هیچ خانمی خوشایند نیست و ممکن است تاثیر زیادی در اعتماد به نفس وی داشته باشد . از این رو توصیه میشود که برای جلوگیری از شل شن بیشتر بافت سینه و افتادگی درجه سه و بیشتر از تزریق چربی در سینه ها استفاده شود .

این عمل جایگزین مناسبی برای افرادی اسنت که علاقه ای به عمل زیبایی سینه با قراردادن پروتز در سینه ندارند .

البته لازم به ذکر است که تزریق چربی میزان زیادی از سینه را بزرگ نمیکند و در صورتی که تمایل دارید تا سینه ی شما بسیار بزرگ و سفت شود باید از جراحی سینه با روش قرار دادن پروتز استفاده نمایید .

تزریق چربی در سینه

میزان چربی تزریق شده در سینه به عواملی مانند پوست و میزان شل شدگی آن بستگی دارد .این عمل جراحی با انتقال چربی به سینه ها انجام میشود ،در واقع طی این عمل چربی های بدن از شکم یا ران به سینه ها  منتقل میشوند .

تزریق چربی برای برجسته کردن سینه ها یک راه بسیار موفق و نتیجه بخش است . در صورتی که به درستی انجام شود، ظاهر واحساس خوبی برای فرد ایجاد می کند. بر عکس، ظاهر پروتز ها گاهی غیر طبیعی ست، می توانند دردناک باشند، گاهی ترشح دارند و عفونت می کنند. گاهی اوقات جابجا می شوند و ممکن است تغییر شکل دهند و نیاز به عمل مجدد داشته باشند. بنابراین نیاز است تا به یک جراح متخصص در این زمینه مراجعه نمایید  تا با اطمینان خاطر بیشتری این کار را انجام دهید .

مهم است به یاد داشته باشید تزریق چربی عملی ست که از نظر بسیاری از پزشکان دائمی نیست. دلیل آن هم این است که، چربی تزریق شده توسط بدن جذب می شود. مدت زمان ماندگاری این روش از فردی به فرد دیگر متفاوت است. در اکثریت قریب به اتفاق موارد، این زمان بالای 4 سال است و به طور متوسط بین 4 تا 11 پایدار می باشد.

این عمل زیبایی نیازی به بیهوشی عمومی ندارد و بیمار بعد از تزریق میتواند به کارهای روزمره خود ادامه دهد .

منبع: سایت دکتر محمدیان روشن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هشت =