بهترین کاندید جراحی باسن

بهترین کاندید جراحی باسن

جراحی باسن جزو جراحی های زیبایی است که بسیاری از خانم ها تمایل به انجام آن دارند .داشتن یک باسن جذاب برای اکثر افراد رضایت بخش و مطلوب است . از این رو بسیاری از خانم ها به دنبال دستیابی به یک ظاهر زیبا و جذاب در اندام خود هستند وممکن است برای رسیدن به این هدف از جراحی زیبایی بزرگ کردن باسن، یا پروتز باسن استفاده کنند.پوشیدن لباس های زیبا و زیبایی ظاهری رابطه ی مستقیمی با داشتن باسن و سینه های خوش فرم در بدن دارد به همین جهت جراحان اقدام به عمل زیبایی در این نواحی میکنند تا بتوانند بسیاری از مشکلات فردی و اجتماعی افراد را برطرف سازند.

کاندید های جراحی زیبایی باسن چه کسانی هستند ؟

انگیزه های مربوط به انتخاب این عمل زیبایی برای افراد مختلف متفاوت است، برخی خانم ها احساس می کنند باسن آنها هیچگاه بطور کامل رشد نکرده است از این رو اقدام به عمل پروتز باسن یا تزریق چربی در باسن میکنند

همچنین افرادی که  علاقه مند به بزرگ تر و گرد تر شدن باسن خود هستند این عمل را انتخاب میکنند.

بهترین کاندید جراحی باسن

بسیاری از افردی که دارای پاهای لاغر و کمر ها پهن هستند به صورت ظاهری دچار مشکل میشوند، با قرار دادن پروتز در باسن و یا تزریق چربی در آن میتوان بافت این قسمت از بدن را کمی حجیم و متناسب نماید . از این رو انجام این عمل برای خانم هایی با باسن های بسیار کوچک توصیه میشود .

برخی خانم ها نیز مشکل عدم قرینگی در باسن دارند ، ممکن است یک طرف باسن با طرف دیگر مقدار کم یا زیادی اختلاف حجم و اندازه داشته باشد از این رو این یک مشکل اساسی برای فرد محسوب خواهد شد ، در نتیجه انجام جراحی باسن میتواند این مشکل را برای وی حل نموده و به معنای واقعی تناسب اندام را به او هدیه کند.

خانم هایی که دارای باسن های تخت و صاف  هستند نیز کاندید خوبی برای این عمل زیبایی محسوب میشوند زیرا با انجام این جراحی برجستگی های لازم در اندامشان ایجاد و جذابیت آنهارا افزایش میدهد .

در صورتیکه تمایل به انجام این جراحی دارید باید در نظر دشته باشید که عمل جراحی باسن مراقبت های لازم خود را داردو تصمیم برای نحوه ی عمل جراحی در این قسمت بسیار مهم است از این رو توصیه میشود به یک پزشک ماهر و با تجربه در این زمینه مراجعه نمایید.

منبع: سایت دکتر پرنیا

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =