آنالیز چربی بدن

آنالیز چربی بدن

آنالیز چربی بدن

آنالیز و اندازه گیری بدن در مجموعه استودیو های اینشیپ بادی با دقت فوق العاده بالا و یه وسیله ی به روز ترین تکنولوژی های دنیا انجام می پذیرد .

این آنالیزها اطلاعاتی از قبیل :  درصد چربی، آب، عضلات، استخوان‌ها، املاح، مقدار لاغری و کمبود وزن، چاقی و اضافه وزن، شاخص توده بدنی (BMI)،اندازه چربی های موضعی به تفکیک اندامهای بدن را در کمتر از چند دقیقه در اختیار کارشناسان مجموعه  قرار می دهد تا بتوانند وضعیت سلامتی کنونی فرد را بررسی نموده و طراحی تمرین و رژیم غذایی موثرتری با توجه به ترکیب بدنی و متناسب بانوع بدن و احتیاجات دقیق فرد ارائه و همچنین  به عنوان مرجع هدف برای ارزیابی چگونگی کاهش چربی بدن و افزایش عضلات از این نتایج استفاده نمایند .

این آنالیز ها به طور مداوم و  به صورت رایگان برای اعضای استودیوهای اینشیپ بادی انجام می پذیرد تا با تمرکز بر تغییرات در ترکیب بدن و نه وزن بدن در مسیر سلامتی و تناسب اندام با خیالی آسوده گام بردارند .

آنالیز چربی بدن

آنالیز چربی بدن

انواع روش های آنالیز بدن

بادی کامپوزیشن چیست ؟

بادی کامپوزیشن یکی از روش های توصیف بدن و ساختار داخلی آن است که بدن از چه ساخته شده است.  این موارد شامل چربی، پروتئین، مواد معدنی و آب بدن است. تجزیه و تحلیل ترکیب بدن به این روش می تواند به طور دقیق تغییرات در توده ی چربی، توده ی BMI و همچنین وزن دقیق تری از عضلات و درصد چربی بدن  را به فرد نشان دهد. همچنین می تواند به موارد شخصی ، مراقبت از بیماری و حفظ سلامتی بسیار کمک کننده باشد.

ازریابی مدرن سلامت

وقتی در مورد کاهش وزن فکر می کنید و یا می خواهید ببینید چقدر سالم هستید، احتمالا کار را انجام می دهید:

BMI خود را محاسبه نمایید. اما حقیقت این است این روش ها مانند BMI نمی تواند میزان سلامت بدن را مشخص نماید. شما با استانداری متناسب با مشخصات فردی خود به دست آورید. وزن و  BMI شما این را نشان می دهد که شما چقدر سنگین هستید و  چه استانداردی دارید که متناسب با اهداف فردی شما نیست.

هنگامی که تلاش می کنید تا برای سلامتی بیشتر فعالیت کنید تا چربی زیادی را از دست بدهید و ماهیچه بدست آورید،گفتن این نکته ضروری است که ماهیچه و چربی با هم متفاوت است.

پس چگونه می توان این دو را از هم تشخیص داد ؟

از طریق تجزیه و تحلیل بدن با استفاده از بادی کامپوزیشن می توانید راهی برای توصیف بدن و تمایز بین چربی، پروتئین، مواد معدنی ایجاد کنید. همچنین در خصوص اهمیت In Body متوجه می شوید. in body می توانید میزان سلامت بدن و سن بدن را تشخیص دهد و کمک نماید تا به اهداف سلامتی خود در داخل و خارج بدن یعنی تناسب اندام برسید.

شما می تونید جهت برقراری ارتباط با تمامی مجموعه ورزشی اینشیپ بادی با شماره ٢٨١١١۵١١ تماس حاصل نمایید .

پیج اینستاگرام اینشیپ بادی

3D body scanning

اسکنرهای بدن سه بعدی سیستمهای اسکن سه بعدی هستند که برای گرفتن عکس سه بعدی کامل از بدن طراحی شده اند. نتیجه به دست آمده ، یک مدل سه بعدی دقیق است و به شما امکان می دهد شکل دقیق بدن را تجسم کنید و داده های دقیقی مانند اندازه گیری بدن ، آنالیز وضعیت و غیره را بدست آورید.

اسکنر بدن به طور فزاینده ای در طیف گسترده ای از برنامه ها مورد استفاده قرار می گیرد. در اصل برای صنعت مد به عنوان یک راه حل اندازه گیری سریع و دقیق3D ساخته شده است ، اکنون از اسکنرهای بدن 3 بعدی در زمینه های مختلفی مانند مراقبت های بهداشتی ، مجسمه های سه بعدی و عکس سه بعدی ، تناسب اندام یا سرگرمی استفاده می شود. در واقع ، فناوری های ضبط سه بعدی به سرعت تکامل می یابند و امکانات و برنامه های جدید اسکنر بدن را باز می کنند.

استفاده از این تکنولوژی سبب می شود تا بتوان میزان دقیقی از انزیم ها، پروتئینها، بافت چربی و عضلات را به دست آورد تا بتوان در برنامه های ورزشی با توجه به دستاورد ها تمرینات ورزشی مناسب را ارائه داد و فرد به نتیجه ای که می خواهد برسد.

سایر مطالب

لاغری با متد EMS

لاغری با ورزش

درمان تنبلی تخمدان با ورزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + پانزده =